Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri 2020

Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri 2020

Rabbim insanı ne güzel yaratmış. Allah’ın her yarattığı varlık güzeldir şüphesiz. Allah güzel yaratır da insan bazen bu güzelliği kendi eliyle bozar beğenmez de. Ben şunu bilir şunu söylerim. Kadına her beden yakışır. Herkes manken gibi tığ beden olmak zorunda değil hanımlar. Büyük beden diye tabir edilen S-M-L bedenlerinin üstünde ölçülerde bedene sahip olan hanımlar mutlular zaten ama daha da mutlu olsunlar. O beden omlara çok yakışıyor. Eskiden büyük beden tesettür giysi zor bulunurdu. O da geçmişte kaldı. Bugün artık büyük bedeni tasarlanmayan hiçbir giysi ürünü yok. Ben de bugün sizler için, büyük bedenli kardeşlerim için, Tuğba büyük beden tunik kombinleri derleyip beğeninize sundum. Sadece laf söz kalabalığı değil. Kanlı canlı görsellerle, görsellerden oluşturduğum ve Tesettür katalog YouTube kanalıma yükleyerek. Bir önceki konumuz Tesettür Abiye Modelleri ana kategorisi içinde Tuğba Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı yazımızdı.

Büyük beden tesettür tunik pantolonlu takımlar

Tuğba giyim markamız Venn markası altında tasarımını yapıp satışa sunduğu büyük beden tunik modellerini şöyle bir inceleyecek olursanız, büyük bedene sahip katalog mankeni üzerinde ne kadar güzel oturduğunu ve şık durduğunu göreceksiniz. Özellikle katalogda yer alan Büyük Beden Tesettür kombin modellerinin yanı sıra takım olmayan tekli tunik görsellerini de en azından bize fikir olması açısından uygun pantolonlarla takım haline getirmişler. Kem nürmal kumaş pantolon, hem de kot pantolonlarla tunik pantolon ikilisi oluşturulmu. Renk seçimlerinde oldukça başarılı olunduğunu söylemeliyim. Geçerli olan haki, mavi, yeşil, siyah, taba gibi gündem renkleri başarıyla uygulanmış modellerde. Modern çizgilere sahip Büyük Beden Tunik Takım koleksiyonu olarak üzerinizde taşınmayı bekliyor modeller.

Büyük beden tesettür tunik pantolonlu takımlar
VENN BÜYÜK BEDEN TUNİK TAKIM – SİYAH

Büyük beden tesettür tunik modelleri ve fiyatları

Kalitesiyle, tasarımlarındaki modern çizgisiyle Tuğba Venn markası çok iyi iş çıkarmış hanımlar. Beraber tanık oluyoruz buna. Bir tuniğe sahip olmaktan, hatta çok kaliteli, çok pahalı, çok büyük sanat eseri bir tuniğe sahip olmaktan daha zor bir iş var. O da tuniğimin altına ne giyeceğim. ne renk tercih edeceğim kaygısı. Bakın hepsi bizim için takım haline getirilmiş. Başka ne lazım; bence büyük beden bayan tunik fiyatları. Ben sizler için bunu da araştırdım ve ortalama bir fiyat 75 TL ile 150 TL arsında değişiyor kalitesine göre. Hatta bu fiyat ikili takımları da içine alıyor. Son indirimlerle makul olan fiyatlar daha da uygun hale gelmiş durumda. Hanımlar bugünler fırsatlı günler. Değerlendirmek lazım. Bize de can gelir ekonomiye de . Yeterki sağlık olsun diyorum. Sizi modellerle baş başa bırakıyorum. Allah’a emanet olun. Hep mutlu kalın.;)

Tuğba giyim büyük beden tunik 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.