Bu Yazın Trend Rengi İndigo Tunikler

Bu Yazın Trend Rengi İndigo Tunikler

İndigo diye adlandırdığımız renkte tunikler bu yazımızın konusu. Peki ingilizce bir ifade olan indigo nedir? Eskiden çivitotundan elde edilen, şimdi yapay olarak yapılan, mavi renkli, beyaz çarşaf ve çamaşırda oluşmuş sarılığı gidermek, onlara mavimtırak bir renk vermek için çamaşırın son suyuna karıştırılan toz boya. Yani kot rengi diyebiliriz sanırım. Görsel destekli makalemizde indigo renk tesettür tunik modelleriyle ilgili merak ettiğiniz bir çok soruya cevap bulacağınızı umuyorum. İndigo renk tesettür tunik modelleri yazımız öncesinde Tesettür Tunik Modelleri kategorisinde Yazlık Taba Renk Tunikler ModaSelvim’de başlıklı yazısını yayınlamıştık. 

İndigo mavisi tunik

Giysi renkleri arasında özellikle ilkbahar yaz sezonu için beğendiğim renkler arasındadır indigo rengi. Mavi tonlarına duyduğum genel yakınlıktan olsa da indigonun benim gözümdeki yeri farklıdır. İndigo renk tunik, dinamimizm ve canlılık katıyor insana. Tabi birkaç yaş da gençleştiriyor desem abartmış olmam herhalde.:) Uygun detaylarla zenginleştirilmiş bir tunik için geriye ne kalıyo: İndigo tuniğimi hangi renk pantolonla kombin yapacağım?

İndigo rengi tunik kombinleri

Fazla söze gerek yok. Baştan beri hep ifade ediyorum şahitsiniz: Siyah ve beyaz pantolon favorim. Bu konudaki net düşüncemi şekillendiren ise mesaimin büyük bölümünü markaların koleksiyonlarını incelemeye ayırmam olabilir. Bu da insanı tecrübe ve görüş sahibi yapıyormuş, bunu anladım. Alttaki görselde de indigo tunik altına siyah pantolon giymiş mankenimiz ve bence uyum çok iyi. İkinci seçeneğim (birinci de olabilir aslında) beyaz pantolon.

İndigo rengi tunik kombinleri
Yakası Bağcıklı Tesettür Tunik PL959 İndigo

ModaSelvim tunik modelleri hakikaten hem spor, hem şık, hem rahat modellerden oluşuyor. Özellikle genç bayanların dikkatini çeken, aynı zamanda uygun fiyatlarla ulaşabileceği ürünler. 2020 yılının yaz modasına yön vermeye talip olan ModaSelvim‘in indigo renk tunik modelleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum. Saygılar Efendim.

İndigo tunik modelleri tesettür 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.