Bu Sezonun Favorisi Tuğba Etek

Bu Sezonun Favorisi Tuğba Etek

Tüfek icad oldu, mertlik bozuldu. Günümüze dair çok mana ifade eden bir beyit değil mi? Geçmişte kalan ne varsa her şeyin yerini bir şey almakta. Bilmem doğru yerini buluyor mu. Biraz teşbih, biraz mecaz, biraz da abartma olabilir ama bugün kadınların çok alıştığı bir alt giysi var ki, eskinin pabucunu çoktan dama attırdı. Ama son dönemlerde bir geriye dönüş seziyorum. Pantolon her ne kadar şaşalı dönemlerini yaşıyor olsa da etek de gümbür gümbür geliyor Hanımlar. Tuğba etekTuğba pantolon modellerini konuşalım bakalım. Tuğba tesettür etek konusunu alan yazımızdan evvel Tesettür Elbise Modelleri kategorisine ait bir yazı yazmıştık. Yazının başlığı ise Siz de Tuğba Elbise Rahatlığını Hak Ediyorsunuz idi.

Tuğba giyim uzun etek modelleri

Tesettür giyim anlayışına uygun etek modeli düşünüyorsanız, bu anlamda Tuğba giyim uzun etek seçeneği sunuyor. Markamızın zengin etek modellerinin tümü kapalı giyim tercih edenler için özellikle vücuda yapışmayan ve boy uzunluğu olan modellerden oluşuyor.

Tuğba giyim uzun etek modelleri
TUĞBA ETEK – GRI-GUMUS

Tuğba Bol Paça Kot Pantolon

Yine markanın pantolon modellerinde de aynı kriteri arıyoruz. Ancak etek de pantolon da daha çok ev ortamında, bayanlar arasında tam boy görülebilen bir iç ortam giysisi olduğu için, dış ortamlarda üzerine bir tunik, ceket, kap veya ceketle giyilerek kapalı giyim anlayışına uygun olabilmektedir. Bu sebeple pantolonlarda da tunik altına bol paça pantolon şeklinde uyum yakalanmakta. Tabi dar paça pantolon bugün daha trend.

Geri dönüşün ayak sesleri

Etek bayanın tamamen vazgeçebileceği bir giysi değildir. Tuğba Venn’in 2020 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonunda yer alan etek modelleri, adeta geri dönüşün ayak sesleri gibi. Bu ilkbahar yaz etek sezonu olacak diyorum. Modelleri görünce siz de bana hak vereceksiniz.

Tuğba Giyim Etek modelleri 2020 Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.