Bırakın Sitilinizi Setrms Tunikler Belirlesin

Bırakın Sitilinizi Setrms Tunikler Belirlesin

Hanımlar yine çok kısmetlisiniz doğrusu. Bu sezon da Setrms şıklığı size göz kırpıyor. Her bir model adeta sanat eseri. Özenle detaylandırılmış modeller, renkleriyle sonbahar kış sezonunu tam anlamıyla yansıtıyor. Tabi 2021’in renkleriyle. Renkler sezon itibariyle koyu ağırlıklı elbette. Ama açık renklere de fazlasıyla yer veriliyor Setrms yeni sezon kışlık tunik modellerinde. Ben çok başarılı buldum, eminim ki siz de buna şahit olacaksınız. Yazımızın içinde Setrms 2021 kataloğunda yer alan tunik modellerinin görselleri galeri halinde yer alıyor. Tek tek inceleyip değerlendirebilirsiniz. Setrms Tunik Modelleri konumuzdan önce Setrms Giyim konuları içinde yer alan Yaz Bitti Ama Elbiselere Setrms’le Devam yazısını okumuştunuz.

Setrms tunik pantolon takım

Kıyafet takım olunca özgürlüğü kısıtlıyor sanki. Çünkü alt ve üst önceden belirlenmiş. Ama takımı siz yapınca tamamen özgürsünüz. İşte tam burada Setrms’in giysi ve aksesuarlarının birbiriyle her an entegre olabilen uyum zenginliği devreye giriyor. Tunik pantolonla güzel oluyor ya. Ben de biraz mağazada deneme çalıştım sizin için. Üzerime denediğim Setrms tunik pantolon ürünlerindeki bu uyuma bizzat şahit oldum. Ne giydiysem takım gibi oldu. Bence bu da sitil ustalığı. Renkleriyle, detaylarıyla, kumaş özellikleriyle, çizgileriyle uyum zenginliği Setrms’te.

SIYAH-TUL-VE-DIKIS-DETAY-TUNIK
SİYAH TÜL VE DİKİŞ DETAY TUNİK

Mevsimlik tunik kombinleri

Sonbahar ve ilkbahar zaman zaman ne giyeceğimizi şaşırdığımız bir dönemdir. Çünkü dışarıda her an bir sürpriz olabilir. Güneşliyken yağmur yağmaya başlar, fırtına çıkar üşürüz. Hava soğukken bir anda güneş ortaya çıkıverir yanarsınız. Mevsimlik diye tabir edilen giysi ürünleri bu dönemde oldukça fonksiyonel özelliktedir. Setrms’in mevsimlik tunikleri 2021 sonbahar kış kreasyonunda gayet şık tasarımlarla oldukça iddialı. Biraz detaylara bakalım tuniklerdeki. Dikiş, taş, kravat yaka, saçak, yaka, cep, çanta, şerit, çiçek, biye… Düz, ekose, parça, geometrik desenlerle hemhal olmuş. Hem spor, hem klasik, hem şık, hem de günlük. Kısaca tam sizin istediğiniz gibi. Setrms tunik kombinleri tesettür giyim tarzındaki her hanım için çok güzel.

SIYAH-FUME-SPOR-TUNIK
SİYAH FÜME SPOR TUNİK

Genç tesettür kombinleri Setrms’ten

Tuniklere genellikle tesettürlü gençlerimiz daha çok rağbet gösterir. Daha uygun, pratik kıyafettir. Gençler pratikliği sever. Spor giyinmeyi sever. Genç giyim tarzındaki tüm ögelere tunik hemen uyum sağlar. Setrms koleksiyonunda yer alan tunik kombinleri de gençlerin ilgisini celbedecek kadar başarılı. Modeller özellikle kesimleriyle çok iddialı bir görüntü çiziyor. Dar kalıp, dökümlü, rahat her zevke uygun bir kesim mevcut. Dolayısıyla gençlerimizin kombinleri bu sene Setrms’ten.

Setrms tunik modelleri ve fiyatları

Sezon yeni başladı ama indirim de hemen başladı Setrms’te. Özellikle onlineda sepette ekstra indirimlerle Setrms kalitesini en uygun fiyata, hem de yeni sezon ürünleriyle yaşamaya başlıyorsunuz. Setrms tunik modelleri 319,90 TL yerine 255,92 TL başlangıcı ve 499,90 TL yerine 399,92 TL ile en yüksek fiyata sahip. Fırsatlar bitmez ama, zaman geçiyor. Zamanında fırsatı yakalamak için acele edin. Geride kalmayın. Allah’a emanetsiniz hepiniz.

Setrms 2021 Sonbahar Kış Tunik Modelleri Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.