Baharlık ve Yazlık Tunikleriniz Modanisa İnşirah’tan

Baharlık ve Yazlık Tunikleriniz Modanisa İnşirah’tan

Merhaba Hanımlar. Bu yazımızda sizler için internetten tesettür giyim online satışı konusunda Türkiye’nin lider markalarından biri olan Modanisa’nın İnşirah marka yazlık tunik modellerinden hazırladığım fotoğraf galerisini hazırladım. Beğeneceğinizi umuyorum. Zaten günümüzde tesettür giyim ürünleri arasında çok farklı bir yere gelmiş durumda tunikler. Her zaman ve mekanda kullanılabilen, ayrıca kullanım rahatlığı ile öne çıkan tunikleri beraber inceleyelim. Yazlık tunik modelleri konulu yazımızdan önce Moda Selvim Giyim ürünlerinden Tunikte Tüm Zamanların Rengi Haki başlıklı yazı idi.

Tesettür tunik pantolon takım

Tunik seçiminde dikkat ettiğimiz kriterler belli. Önce renk seçelim. Kendi rengimize uyan bir renk. Seçtiğimiz renk bizi açsın değil mi. Akabinde boyu da boyumuza uysun. Uzun, orta ve kısa. Şekli de şeklimize uymasın mı? Hadi şeklini de belirledik. Detaylar tam bize göre. Tunik seçimi bitti. Ne kaldı. Kombinlememiz lazım hanımlar. Pantolon nasıl olacak. Tunik pantolon birbirinden ayrılmaz. Tuniğimize uygun renkte bir pantolonla tuniğimizi pantolon tunik takım haline getirdik. Haydi artık günden güne koşalım.:)

Tesettür tunik pantolon takım
Cep Detaylı Tunik – Turuncu

Tesettür kombinleri günlük tarz

Giyim tarzımız, içinde bulunduğumuz hayat tarzından şeklini alır. Tarlada, bahçede toprakla uğraşırken abiye giyen bir köylü kadına şahit oldunuz mu hiç? Peki iş tulumuyla düğüne giden bir davetli. Demek ki mekanın ruhuna uygun giyinmek gerekiyor. Tunik giyerken aslında böyle bir düşünce içine girmeyiz. Çünkü tunikler her ortama uyum sağlayabilen çok kullanışlı kıyafetlerdir. O sebeple çok seviyorum tunik giymeyi. Sadece belki şu bakımdan tunikleri de tasnif edebiliriz. Altına giydiğimiz pantolonun cinsine göre günlük veya resmi ortam. Tesettür kombinleri arasında tunikler hem günlük hem de ciddi ortamlar için gayet uygundur diyebiliriz.

Yazlık tunik çeşitleri

Yaz için tasarımı yapılmış ve resim galerimize eklenmiş olan tunik kombinlerini yakından incelemenizi tavsiye ederim. Eminim ki size giymeyi düşüneceğiniz giyim tarzı konusunda fikir verecektir. İnşirah marka ürünler Modanisa‘nın kendi bünyesinde tasarım yaptırdığı ürün gamından. Çok hoş görünüme sahip, renk ve tasarım anlamında oldukça başarılı tasarımlar doğrusu. Tamamen mevsime özel kumaşlardan üretilmiş rahat edeceğiniz ürünler. Bu tunikler başka. Bence deneyin.

Yazlık tesettür tunik modelleri 2020 resim galerisi:

 

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.