Baharın Tüm Renkleri Setrms Tunik Kataloğu

Baharın Tüm Renkleri Setrms Tunik Kataloğu

Baharın tüm renkleri diye başladık yazımıza. Çünkü rengarenk bir katalogla karşı karşıyayız. Setrms’in en yeni tunikleri 2020 İlkbahar yaz Tunik modelleri. Tunik giymeyi çok sevdik. Çünkü çok hafif, çok fonksiyonel, çok spor, çok şık, çok modern, çok estetik. Bu şıklığı sektörün başta gelen markalarından biriyle yakalamak üzere bu yazımızı hazırladık. Setrms tesettür tunik modelleri görsel galeri için koleksiyon içinden seçtiğimiz tunik kombinlerinden oluşuyor. Ben modelleri gayet estetik buldum. Farklı bir çizgi yakalamış tasarımcımız. Bakalım hep beraber. Setrms tesettür tunik modelleri yazımızdan önce Büyük Beden Tesettür Giyim kategorisinde Klasikten Vazgeçemeyenlerin Tercihi Pardösüler ve Aker yazımızı sizlerle paylaştık.

Setrms uzun tunik modelleri

Bu sezonda yine bir şey dikkatimi çekti. Tunik boyları sanki git gide kısalıyor. Tunik kadın için özellikle basen bölgesini kapatan pratik kıyafetler olarak bilinir. Ama zamanla sanki bu özelliğini kaybedecek gibi görünüyor. İnanın modellere bakarken bazılarını bluz mü, gömlek mi, tunik mi şaşırıyorum. Setrms modellerinde böyle bir model göremedim. Hatta bazı modeller uzun tunik tercih edenler için etek boyu nispeten daha da uzatılmış. Bence olması gereken de bu. Tunik tunik gibi olmalı değil mi?

Setrms uzun tunik modelleri
Kurdela Detaylı Pudra Pembe Setrms Tunik 20Y4085

Setrms tunik takımlar

Tunik modellerinin görsellerini çekerken çok farklı bir şekilde tunik pantolon renkleri farklı tercih edilmiş. Yani tunik için farklı, pantolon için farklı renk tercihi söz konusu olmuş. Ve çok yakışmış, çok uymuş diye düşünüyorum. Yazımızın içeriğinde sadece tunik modelleri var ama bu konuya dikkat çekerek kendimiz oluşturacağımız kombinler için fikir olacak bize. Setrms tunik pantolon takim tercihinin yanında tunik etek takım düşünenler için de örnek resimler mevcut.

Setrms tunik modelleri ve fiyatları

Aklımıza gelen mühim bir soru daha var. Biz bu tunik şıklığı için ne kadar para ödeyeceğiz? Sonuçta parayı sokaktan süpürmüyoruz. Kolay kazanılmıyor rızık. Çok büyük paralar ödemek bir giysi için de olsa israftır. Setrms bu konuda içimizi rahatlatacak fiyatlara sahip. Yeni sezon tunikler son indirimlerle 80 TL’ye kadar düşmüş. Fırsat fiyatlar bunlar. Kaliteli bir tunik için bu fiyat iyi fiyat hanımlar.

Setrms kendi stilini yansıtan tasarımları tunik modellerine yansıtmış. Düğmeli, gömlek kesimi, spor, Asimetrik kesim, klasik, uzun, kısa zengin çizgilerle göze hitap eden modeller çıkartmış. Mavi, kırmızı, indigo, camel, haki ve daha birçok renk yine bu katalogda. Daha yakından mı görmek istiyorsunuz. Doğruca Setrms’e.

Setrms giyim tunik modelleri 2020 resim galerisi:

 

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.