Baharın Gözdesi Trençkot Trendleri

Baharın Gözdesi Trençkot Trendleri

Bahar yağmurları ve güz yağmurları. Şimdi bahardayız ve yine ilk onlar aklıma geliyor. Hemen gardrobumu açıp onları arıyorum. Ne arıyorum sizce? Tabiki trençkotlarımı. Çok seviyorum trençkotlarımı. Rahatça giyip çıkıyorum dışarı. Çok spor tarz katıyor bana. Geçen yağmurlarda yine açtım baktım. Biraz yıpranmış bir tanesi. İnternetten biraz model bakayım dedim ve karşıma He-Qa giyim çıktı. Baktım modellerine. Son derece şık, tam tarzıma uygun modeller. Özellikle yeşil olanı hemen dikkatimi çekti. Ben yeşil tonunu trençkotta severim belki ondandır. Hemen sipariş verdim. İnanın harıka. Şu sıra giymeye çok fırsatım yok ama, giymek için fırsat kolluyorum. Bir önceki yazımız Tesettür Tunik Modelleri içinde yer alan Bu Yaz Tunikleri Çok Seveceksiniz konusu olmuştu.

Tesettür yazlık trençkot modelleri
Sarı Yakası Tokalı Trençkot

Tesettür yazlık trençkot modelleri

Tabi trençkotlar aslına bakarsanız herhangi bir mevsime ait sayılamaz. Daha çok serin ve yağışlı mevsimlerde akla gelen trençkotlar yaz sezonu için de düşünülebilen ve tercih edilen bir dış giyim modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple 2020 ilkbahar yaz tesettür trençkot modelleri olarak görsellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Tesettür Trençkot Online Satış

Günümüz malum teknoloji ve internet çağı. Dolayısıyla hayatımızın her alanında bu anlamda gerçekleşen değişiklikler, alışveriş tarzımızı da etkile di. Hanımlar artık giyim alışverişlerini daha çok internetten online olarak gerçekleştiriyor. Trençkotlarınıza da Modanisa.com adresinden online olarak güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Tesettür trençkot modelleri ve fiyatları
Mavi Yakası Tokalı Trençkot

Tesettür trençkot modelleri ve fiyatları

Dikişli, yağmurluk tarzı, ceket tarzı, geniş kesim, çıt çıtlı vb modern çizgilere sahip trençkotlar. Üzerinize giyince kendinize güveniniz artacak. Yürüyüşünüz değişecek. Mercan, taş, kemik, haki, zümrüt yeşil, indigo mavi ve genellikle gözü okşayan hafif tonlar çok yakışmış trençkotlara. Fazla lafa hacet yok diyorum. Son olarak tesettür ternçkot fiyatlarına da değinmek gerekirse, genel olarak pardesülerden daha uygun fiyatlarla, kap modellerine daha yakın seviyedeki fiyatlarla piyasada yer alıyor. Görün, giyin, üzerinizde eskisin. Allah’a emanet olun.

2020 İlkbahar Yaz Trençkot Modelleri Resim Galerisi:

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.