Baharda Alvina Abiyeler Mor Çiçek Açtı

Baharda Alvina Abiyeler Mor Çiçek Açtı

Hanımlar Alvina Abiye modelleriyle devam ediyoruz. 2020 İlkbahar sezonu kapıda. Düğünler yaklaşıyor. Ne giyeceğiz bayanlar. Özel günlerin özel kıyafeti abiyeler. Hem tasarımlarıyla, hem de renkleriyle, ışıltılarıyla dikkat çekici kıyafetlerdir. Alvina bu konuda baya başarılı bir görüntü çiziyor doğrusu. Mor abiye renkleri olarak benzer ve ana rengin alt tonlarını da düşündük. Tabi daha çok rağbet edilen renkler bunlar. Mürdüm tesettür abiye modelleri, lila tesettür abiye diğer alternatiflerimiz. Ayrıca mor abiye üzerine hangi renk şal olur? Sorusunun cevabını da yazımızda arayacağız.

Mor abiye kombinleri tesettür modası

Bahar çiçeklerinin hoş bir rengidir mor. Doğanın yeşil ve mavisinin yanına baharın diğer renkleri ve mor eklenir. Yaratıcının tablosu tamamlanmış olur. Abiyemizin rengi mor ise bahar çiçeği gibi açarız. Önemli nokta şu ki ; çiçek nasıl bir tabloda yer alacak. Mor abiyemize hangi renkler eşlik edecek. Beyaz rengimiz bir çok rengimizle uyum sağlayan açıcı bir renk. Tertemiz bir renk. Ancak ben beyazı sadece ayakkabı ve çantada kullanmayı tercih ederim. Şal için renk tercihim beyaz olmaz.

Mürdüm tesettür abiye modelleri
MÜRDÜM DRAPELİ SİMLİ KUMAŞ ABİYE

Mürdüm tesettür abiye modelleri

Mürdüm renk favorim olan birkaç renkten biridir. Sanırım mürdüm için eflatun da denir. Erik çeşitlerinden bir değil midir aynı zamanda. Bu isim de eriğe renginden dolayı verilmiştir muhtemelen. Koyu mor desek yanlış olmaz zannedersem. Mürdüm renk tesettür abiye sadeliği tercih edenlerin aynı zamanda şık ve zarif olmayı elden bırakmamak için seçtikleri tondur. Favori renklerimden dediğim mürdümü abiyeye de çok yakıştırıyorum. Güzel, zarif bir türban tasarımıyla, seçeceğimiz güzel bir topuklu ayakkabı ve rugan abiye çantası ile muhteşem olacağınızı garanti ederim.

Lila tesettür abiye

Leylak çiçeğinden alır renk tonunu lila. O zaman bir çiçek daha derelim Lila tesettür abiye modelimize güzel dokunuşlarla hareket verelim. Diğer mor tonları, lila abiyemize uyum sağlayacak ve hoş bir kombin olacaktır. Abiye tercihlerinde model ve kullanılan detaylar ne kadar önemliyse, daha önemli bulduğum diğer kriter Abiyenin rengidir. Bu renkler arasında da en çok tercih edilen renk grubu mor ve lila renkleridir tartışılmaz. Biz de bunu dikkate alarak Alvina’nın kataloğundan Mürdüm Abiye, Lila Abiye ve Mor Abiye modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sağlıklı mutlu günler efendim.

Mor tesettür abiye modelleri Resim Galerisi:

Mor tesettür abiye modelleri Video Galerisi:

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.