Armine Yeni Sezon Eşarp 2020 Kataloğu

Armine Yeni Sezon Eşarp 2020 Kataloğu

Şal çıktı, eşarbın pabucu dama mı atıldı diye soruyorduk birbirimize. Bir şal rüzgarı esmeye başladı ki geçecek diye bekle ki görselin. Sahiden eşarbın pabucu dama atıldı mı? Bence hayır. Belki şala olan ilgi eşarp kullanımında azalmaya yol açmış olabilir. Ama şal asla eşarbın yerini alamaz. Şu da değil: Şal gelip geçici bir rüzgardır. Bir süre sonra silinir gider. Bu da olacak şey değil. Şal kullanımından önce şal yoktu ülkemizde. Böyle bir baş örtme tarzı yoktu. Her şeyin bir başlangıcı vardır ve şal artık ülkemizde kullanılmaya başladı. Bundan sonra da kullanılmaya devam edecek. Armine eşarp modelleri yazımızdan önce 2020 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim kategorisinde Modanisa Şal Modelleri – Şal Evi yazımızı sizlerle paylaşmıştık.

Eşarp, hanımların gönlünde farklı bir yerde yatar her zaman. Yunuşacık dokunuş hissi hanımları her zaman cezbetmeye devam eder. Rengarenk motifleri kıyafetlerin üzerinde adeta bir sanat eseri gibi kurulmaya devam eder. Armine yeni sezon eşarp 2020 yaz sezonu için muhteşem bir sunumla karşımıza çıktı. Canlı renkleri, benzersiz motifleriyle yine gönlümüze taht kurmaya geldi Armine. Dünyanın en kaliteli ipeklerinden büyük bir özenle tasarlanan Armine eşarp modelleri yeni sezon ürünleriyle de göz dolduruyor.

Armine eşarp koleksiyonunda dokunma tarzı açısından 3 tür eşarp modeli olduğunu farkedeceksiniz. Saf ipek eşarp, Twill ipek eşarp (tivil eşarp) ve Sura ipek eşarp. Sura ipek eşarp için saten eşap da denir. Yanlış anlaşılmasın ki bu üç tür eşarbın üçü de %100 ipekten üretilmiş eşarplardır. Peki o zaman neden bu isimleri alır. Twill ve Sura İpek Arasındaki Fark Nedir?

Sura ipek ve twill ipek arasındaki fark

Bayanlar arasında en çok merak edilen konulardan biridir sura ile twill arasındaki fark. öncelikle her iki ürünün de ne olduğunu öğrenerek çözümleyelim.

Sura ipek ve twill ipek arasındaki fark

Sura ipek eşarp nedir? Sura ya da saten ipek dokunuşu bakımından daha ince, daha parlak ve daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanımı biraz zahmetli bir eşarp türüdür. Kayganlığı ve şekil almakta güçlük vermesi yapısının gereğidir. Kullanıcı kesim daha çok orta yaş ve ileri yaş grubu hanımlardır.

Twill eşarp nedir? Nispeten daha ince yapılı, daha mat ve daha diri bir yapıya sahiptir twill eşarp modelleri. Mat olması kaygan olmayan bir özellik verir ve kolayca baştan kaymaz. Aynı zamanda diri bir yapıya sahip olması da şekil alıp kolayca bozulmasını önler. Bu özellikleriyle daha kullanışlı bir eşarp türüdür. Ekseriyetle çalışan bayanlar ve gençler tarafından daha fazla rağbet görmektedir. Her iki eşarp türü de saf ipekten mamüldür.

Sura eşarp ile twill eşarp arasındaki farklar:

  1. 1. Sura eşarp daha ince olup zor şekil alır Twill eşarp daha kalın yapıdadır ve kolayca şekil verilebilir.
  2. 2. Sura eşarp daha yumuşak yapıdadır ve aldığı şekil kolayca deforme olur. Twill eşarp daha diridir ve kolayca şekil verildiği gibi, aldığı şekli kolayca kaybetmez.
  3. 3. Sura eşarp daha parlak ve kaygan olduğu için baştan kayma gibi şikayetler yaşanır. Twill eşarp mat yapısıyla başta kaymadan durur.
  4. 4. Sura eşarp daha çok orta yaş ve ileri yaş hanımların tercihi olurken, twill eşarp gençlerin ve çalışan hanımların tercihi olmaktadır.

Armine eşarp modelleri ve fiyatları

Armine’nin son eşarp koleksiyonunu da her zamanki gibi çok beğendik. Çok fazla çeşit olması da ayrı bir avantaj ve güzellik. Bu benim açımdan beğenememe sorununa yol açsa da bol çeşit, çok seçenek her zaman avantajdır. İsteğiniz kıyafet, elbise, takım, abiye, pardesü, kap, ferace, tunik; her ne giyerseniz üzerine uyacak bir Armine eşarp olduğunun rahatlığını yaşayacaksınız. %100 kaliteli saf ipekten üretilen, muhteşem tasarımlara sahip yeni sezon Armine ipek eşarp fiyatları 249.90 TL’ yerine 194.90 TL olarak satışı yapılmaktadır. Yeni sezon ürünleri için gerçekleşen bu indirimi kaçırmayın derim.

Armine eşarp modelleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.