Armine Tesettür Takımlar Yaz Rahatlığında

Armine Tesettür Takımlar Yaz Rahatlığında

Her daim estetik ve rahatlığı ürünlerinde bir araya getirmeyi başaran çok köklü bir markadır Armine. Tesettürlü bayanların tasarımlarını dört gözle beklediği Armine, 2020 İlkabaharına, mevsimlik ve yazlık ürünleriyle askılardaki yerini almaya başladı. Biz de sizlerin merakla beklediği Armine 2020 koleksiyonundan Tesettür ikili takımlardan bir seçme yaptık. Takımlar günlük ve özel olmak üzere kategorize edilebilir. Günlük olarak genel itibariyle pantolon tunik modelleri, rahatlığı sebebiyle tercihen kullanılır. Özel gün ve programlarımız için, daha resmi bir görünüme sahip olan etek ceket ikilisi daha kullanışlı oluyor. Etek ceket ikilisi de bu kapsamda değerlendirilmeli. Armine tesettür takım modelleri yazısından önce Tuğba Venn Giyim kategorisinde 2020 İlkbaharında Tuğba Tunikler Göz Kamaştırıyor başlıklı yazımızı paylaşmıştık.

Armine tunik pantolon takım modelleri

Spor tarzdaki rahat modellerdir tunik pantolon kombinleri. Giyen kişiyi verdiği rahatlık hele bir de şık bir takım ise iç huzuruna dönüşür. Odak marka Armine olduğuna göre her modeli için bunu genelleyebiliriz de rahatlıkla. Armine Giyim kalitesi sadece kumaş ve malzeme kalitesinden ibaret değil. Markayı marka tasarım anlayışı ve çizgisidir. Bu çizgiyi malzeme kalitesiyle, işçilik kalitesiyle taçlandırdığı zaman onu kimse tahtından indiremez.

Armine etekli ikili takım

Tunik altına etek çok tercih etmediğimi, çok yakıştıramadığımı beni takip eden bayanlar bilir. Siz de genellikle öyle düşündüğünüz kanısındayım. Çünkü aklın yolu birdir. O zaman etek üzerine takım edilebilecek diğer parça ne olmalı. Burada devreye Armine etek ceket modelleri girebilir. Oldum olası da ceket pantolonu çok erkeksi bulurum. Ceketin altına bir kadın için pantolonu çok yakıştırmıyorum. Ceketin altına etek, güzel takım oluyor. Ceketin akul derecede uzun olması da ayrıca tercihimdir.

Pantolon-tunik, etek-tunik, Uzun ceket-pantolon, uzun ceket-etek gibi ikili kombin takımlar, Armine stilistlerinin özgün olarak çalıştığı, çok farklı detaylara sahip. Klasik çizgilerin yanı sıra modern ve spor tarz da dikkat çekiyor. Özellikle kapşonlu takımlar sizlerin dikkatini çekmeye aday. Renklerde sade, göz almayan ama mevsimin cümbüşüne de katkı sağlayan türden. Haydi hemen Armine’ye Hanımlar…

Armine ikili takım modelleri 2020 resim galerisi:

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.