Armine Şal Modelleri 2020

Armine Şal Modelleri 2020

Biz şal bağlamayı çok sevdik. Haksız mıyım. Düne kadar ipek eşarptan başka baç örtümüz yoktu sanki. Kıyafetimize değer katan en önemli aksesuarlarımız eşarplarımızdı. Ha yanlış anlaşılmasın. Eşarp devri yine bitmiş değil. Hatta yavaş yavaş yeniden şal modasının önüne geçebilecek bir trend hızını yakalamak üzere. Ama şal o kadar hızlı yayıldı ki. Sanki eşarp hiç yoktu. O derece şal bağlamaya başladık. Yılların eşarp markası Aker de her yeni sezon eşarp koleksiyonuna bir de şal koleksiyonu ekledi. Rengarenk şallar. İpek şal modelleri, pamuklu şallar, her türden model koleksiyonlara girdi. Bu yazımızda çok merak ettiğiniz Armine şal modellerini konuştuk. Şal bağlama şekillerini konuştuk. Abiye üstü şal modellerini konuştuk. Önceki yazımızda ne konuşmuştuk. Tesettür Kap Modelleri kategorisi altında Setrms Yazlık Kap Modelleri Çok Renkli konusunu konuşmuştuk.

Armine trend şal modelleri

Armine şal koleksiyonunda ilk göze çarpan durum şu olmalı. Modellerin tümü düz renk. Ve bu modellere trend adı verilmiş. Renk çeşitliliği bakımından çok zengin bir koleksiyonla karşı karşıyayız. Şalların bir kısmı mat bir kısmı parlak olarak tasarlanmış. Her ikisi de her tür kıyafet üzerine olabilir. Ancak parlak modeller daha çok abiye üzeri olarak düşünülmüş olabilir. Armine abiye şal modellerini sadece parlak şal modelleri ile sınırlayamayız ama ben daha uygun düşeceğini düşünerek böyle ifade ettim. Ayrıca simli şal modelleri parlak gruba dahil edilebilir. Simli şalları ben spor kıyafetlerin üzerine de uygun görüyorum. Yine resim galerisi, hangi renk şal hangi kıyafet üzerine şık duracağı konusunda kişiye fikir verecek bir niteliğe sahip. İkili takım üzerine, spor tunik üzerine, uzun desenli elbise üzerine, bluz üzerine, abiye üzerine ve her renk tercihiyle fikir verecektir.

 

Armine trend şal modelleri
Armine Trend İrem Şal Ketn Vizon

Şal bağlaması modelleri 2020

Ayrıca çok ilginizi çekeceğini düşündüğüm başka bir konu da şal bağlama şekilleri. Şalımı nasıl bağlamalıyım? En yeni şal bağlama şekli hangisi? Ya da bir yerlerde bir şal bağlama şekli gördünüz ve bunu kendinize nasıl uygulayacağınızı bilmiyorsunuz. Bunu size Tuğba Hatipoğlu’nun hazırladığı 4 farklı şal bağlama stili videosuyla sunmak istedim. Şal modeli, rengi, deseni, markası, yeri, kalitesi elbette çok önemli. Ama şalı değerli kılan, üzerinize yakıştıran, modernize eden, trende uyduran ve dikkatleri toplayan, o şalın bağlama şeklidir. Şal rüzgarı hiç dineceğe benzemiyor hanımlar. Başta da söylediğim gibi; biz hanımlar şalı çok sevdik. Allah’a emanet olun.

Armine Şal Modelleri 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.