Armine 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armine Sonbahar Kış Koleksiyonu ile Yeni Sezona Hazır.
Tesettür giyimin yanı sıra eşarp ve şalları ile de ilgi toplayan Armine Giyim çizgisinden taviz vermeden klasik modelleri modern olanla kombinlemeye devam ediyor. Eşarpların geneline bir softluk ve zarafet hâkim. Her renkte, onlarca modeli ile bu eşarplar yumuşak dokusu ve kaliteli görüntüsü ile daha ağır bir havaya bürünmenize yardımcı oluyor. Armine sonbahar kış koleksiyonu.

Avangart giyimden hoşlanan bayanlar için Armine sonbahar kış koleksiyonu

Yine eşarbın yanı sıra kıyafet alanında da birçok seçeneği karşınıza çıkaran markanın yeni sezonda deri kombinlere fazlaca yer verdiğini söyleyebiliriz. Özellikle pardesülerde karşımıza çıkan deri detayı zarif kuşaklarla ve kemerlerle birleştirilmiş. Kaplarda ise kışın soğuk havasına uygun keçe ve kalın kumaşların tercih edildiğini görüyoruz. Bunların yanında avangart giyimden hoşlanan bayanlar markanın uçuş uçuş, modern görünümlü rengârenk modellerini deneyebilirler.

Armine sonbahar kış koleksiyonu resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
    Meryem 17 Ekim 2016 - 22:48

    Armine turuncu gömlek bluz fiyat ti nedir acaba

      Katalog Gezgini 14 Kasım 2020 - 15:03

      Merhaba. Sitemizde sadece ürün tanıtımı yapılmaktadır. İstediğiniz bilgi ve işlem için ilgili markanın web sitesine başvurmanız gerekiyor. Teşekkür ederiz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.