Armine 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İşte yepyeni bir koleksiyonla daha bahara giriyoruz. Merakla beklediğiniz Armine ilkbahar yaz koleksiyonu tanıtıldı. Biz de sizlere katalogdaki modelleri tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

Baharın en güzel renkleri Armine ilkbahar yaz koleksiyonunda

Her zaman olduğu gibi ünlü tesettür markaları iddialı modellerle bayanların gönlünde taht kurma konusunda yarış içine girdiler. En güzel modellerden oluşan tasarımları da yeni koleksiyonlarına koydular. Baharın en güzel renkleriyle süsledikleri kumaşları yeni trend olarak sundular beğeninize.

Açık mavi ve açık sarı sezonu

Özellikle açık mavi tonlarının çok dikkat çektiği koleksiyonda, ekru yine moda renk. Açık renklerin hakimiyeti sıcak sezonun değişmez kuralı. Ayrıca son zamanların moda rengi asker yeşili ya da haki de yer alan renklerden. Kahve tonları da bazı modellerde yer almış. Açık sarıyı da unutmayalım tabi.

Siz de Armine’li olmalısınız

Armine koleksiyonunda bu ilkbahar yaz keten yeniden gündeme geliyor. Zarif kumaşlar ve dantel türü kumaşlar da mevsime uygun şekilde kıyafetlendirilmiş. Beli ipli elbise, tunik ve kaplar da göze çarpıyor. Kısacası bu sezonda da yine Armine’li olmalısınız.

Armine ilkbahar yaz koleksiyonu resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.