Alvina Beyaz Abiye Saf ve Temiz

Alvina Beyaz Abiye Saf ve Temiz

Saflığın ve temizliği sembolüdür beyaz. Beyazı andıran, beyaza yakın bir renk olduğu için Ekru renk de. Özel günlerde tercih edilebilecek bir Abiye için de uygun bir renk olabilir Beyaz renk. Tesettürlü bayanların 2020 yılında tercih edebileceği Beyaz ve Ekru renk abiyeleri Alvina kataloğundan seçtik sizler için. Beyaz tesettür abiye modelleri ve fiyatları, kırık beyaz tesettür abiye modelleri yazımızın başlıca konuları olacak sevgili hanımlar.

Beyaz tesettür abiye elbise modelleri

Beyaz renkle ilgili söylenecek betimleyici çok söz var. Beyaz gelinlik rengidir. Genç kızlarımızın hayali olan renktir. Abiyede beyaz tercihi çok alışılmış bir durum olmamakla beraber seçme cesaretinde bulunan ve bence çok yakıştırdığım örnekler de yok değildir. Düğünlerde gelinle karıştırılma riski olabilir dikkat edin.:) Beyaz abiyede önemli olan detaylardır. Tül süsleme ve detaylar çok yakışacaktır. Yine üzerine işlenecek pul payet, dantel, güpür, inci ve taş işlemeler beyaz tesettür abiye elbiseyi değerli bir mücevhere dönüştürür adeta.

Beyaz tesettür abiye elbise modelleri
Taş Baskılı Şifon Abiye

Kırık beyaz tesettür abiye modelleri

Yine bir gelinlik rengi daha. Beyazın son zamanlardaki popüler alternatifi. Eskiden kirli beyaz diye bir tabir kullanılırdı. Ben hala kullanırım. Beyazın biraz güneşte sararmış hali gibi düşünün. Kırık beyaz tesettür abiye modelleri de yazımızın sonundaki resim ve video galerisinde karşılaşacağınız birkaç abiye modelinden biri. Beyazdan daha tercih edilir bir abiye rengidir bence. Hiç olmazsa kir götürü değil mi.:) Şaka bir tarafa şifon ve dantellerle zenginleştirilen bir kırık beyaz abiye üzerinizde gayet şık duracaktır.

Beyaz tesettür abiye modelleri ve fiyatları

Fiyat konusu önemli tabiki. Devir ekonomi devri. Abiye maalesef maliyetli bir giyim türü. Ancak ekonomik seçenekler de mevcut. Maddi imkana göre çok farklı fiyat seçenekleri mutlaka var. Şöyle ortalama bir fiyat için 500-1000 TL arasında bir tutar bu giysi için olabilecek bir fiyattır.

Alvina tesettür giyim, 2020 İlkbahar yaz sezonuna çok güzel modellerle girdi. Her modelinde kendine has bir çizgi belirleyen marka, Türkiye’de tercih edilen önemli markalardan biri haline geldi. Tasarım abiyeleriyle de dikkat çekmeyi başaran Alvina’nın beyaz renk abiyelerinden oluşan bir galeri hazırladık. Ekru rengini de dahil ettik bu kataloğa. Beğenizie sunuyoruz. Sevgi ve saygılarımla…

Beyaz tesettür abiye modelleri resim galerisi:

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.