Alvina Abiyede Hem Gelenek Hem Gelecek: Kırmızı ve Bordo

Alvina Abiyede Hem Gelenek Hem Gelecek: Kırmızı ve Bordo

Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun. Bu söz kulağımıza çok farklı ortamlarda çalınmıştır. Kullandığımız eşyalarda dikkat çekici bir renk olarak algılandığı için olsa gerek. Kıyafetlerde olduğu zaman daha da dikkat çekici ve anlamlı hale gelmektedir kırmızı renk. Kırmızının bizim toplumdaki yeri ve anlamı daha farklıdır. Geleneğimizde kırmızı renkli kıyafetler öenmli yer tutar. Örneğin bindallı olarak bilinen kıyafetin ana rengidir. Gelinlerin üzerine örtülen örtünün rengidir kırmızı. herşeyden daha önemlisi al bayrağımızın rengidir kırmızı. Şimdiki makalemiz kırmızı abiye elbise modelleri tesettür giyim, kırmızı tesettür nişanlık, kırmızı tesettür abiye kombinleri yanı sıra tesettur bordo abiye elbise kombinleri ve bunlarla ilgili görseller ile alakalı.

Kırmızı tesettür nişanlık

Nişanımıza güzel bir abiye seçerek hazırlanıyoruz. Kırmızı hep aklımızdaki renk. Ve detaylarla zenginleştirilmiş güzel bir kırmızı tesettür nişanlık seçimi yapıyoruz. Ardından uyumlu bir ayakkabı çanta ikilisi. Renk yine kırmızı. Son olarak abiye rengi ile bire bir tam uyumlu bir tasarım türbanla nişanlığımız hazır görünüyor. Geriye sadece o güzel anın gelmesini beklemek kalıyor.

Kırmızı tesettür nişanlık
FES KOLLARI VOLANLI HAKİM YAKA MULTİ ŞİFON ABİYE

Kırmızı tesettür abiye kombinleri

Makalemizin sonunda sizler için Alvina abiye koleksiyonu içinden seçtiğimiz abiye kombinleri yer alıyor. Tamamı kırmızı ve bordo tonlarında. Üzerine yapacağımız şal ya da türban tasarımları da abiyelerle aynı renk tonunda. Ayakkabı ve çanta seçiminde de farklı düşünülmemiş. Tesettur bordo abiye elbise kombinleri de bu galeriye dahil edildi. İçinden biri mtlaka hayalinizdeki abiye ya da nişanlık olabilir. Ya da size bu konuda fikir vermeye yarayabilir.

Tesettur bordo abiye elbise kombinleri

Bordo renk biraz daha hafiftir kırmızıya nazaran. anlaşılan bu sezon kırmızı daha çok dikkat çekecek Alvina abiye modellerinde kırmızı renkli kıyafetler de dikkatimizi çektiği için sizlerle paylaşmak istedik. Bordo ve kırmızı renkli tesettürlü abiye modelleri sizin de dikkatinizi çekecek. Bu yılın belki de trend rengi olacak özel günlerde. Birbirinden güzel zengin detaylara sahip Alvina abiyelerle baş başa bırakıyorum. Hep mutlu olun, sağlıkla kalın.

Kırmızı tesettürlü abiye modelleri 2020 resim galerisi:

https://youtu.be/sPjSfKv9NeM

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.