Aker İlkbahar-Yaz İçin Boydan Uzun Elbise

Aker İlkbahar-Yaz İçin Boydan Uzun Elbise

Birkaç yıldır dikkat çeken bir durum var elbise modasında. Daha doğrusu ilkbahar ve yaz sezonunda bayanlar hafif kumaşlardan dikilmiş boydan uzunca hafif elbiselere ilgi duyuyor ve çok da güzel oluyor. özellikle kapalı bayanlar için hem inancının gerektirdiği gibi giyinme adına hem de güncel trendi takip edebilmek adına oldukça avantajlı bir giyim şekli uzun elbiseler. Aker uzun elbise modelleri bu yazımızda inceleyeceğimiz koleksiyonun içeriği. Koleksiyon hakkındaki ilk intibam; Aker’e yakışır bir çalışma olmuş. Trend çizgilerle, geleneğin yoğurulması sonucu ortaya çıkmış harika bir mozaik. Aynı zamanda kapalı giyim sınırlarını da ihlal etmeden. Ne diyelim, güzel. Aker uzun elbise modelleri yazımızdan evvel Tesettür Tunik Modelleri kategorisinde İlkbaharda Aker Tunik Rüzgarı yazısını paylaştık sizlerle.

Yılların Aker Giyimi de hanımların zevkine uygun, son trend yazlık elbise modelleriyle bizleri memnun etmeye her zamanki gibi devam ediyor. Hanım hanımcık bir hava katan bu elbiselerin her biri farklı tasarım ve detaylara sahip. Dantel işli, düğmeli, kemerli, katlı etekli, pliseli, puantiyeli, çiçek desenli, bebe yakalı tasarımlar hemen göze çarpanlar arasında.

Aker uzun elbise modelleri
Aker Kemerli Desenli Elbise V42830158

Aker büyük beden elbise modelleri

Aker büyük beden grubunu da unutmamış. Bu sezonda da büyük beden kesiminin ihtiyaç ve zevkine uygun tasarım ürünleriyle oldukça güzel iş çıkarmış. Büyük beden kıyafetlerde hanımlar genellikle kıyafetin fazla kilolarını biraz kamufle etmesi gerekir. Bu nasıl olur? Elbisenin rengi bunu sağlayabilir. Elbise üzerindeki çizgilerin boyuna olması, bazen de elbisenin üzerindeki küçük bir detay fazla kiloları gizleyebilir. Hep söylerim, hanımlar kilolarıyla barışık olmalı diye ama bazen de fazlalıkları gizlemek iyi olur. Ben Aker elbise büyük beden tasarımını bu düzlemde çok başarılı buluyorum. Rengiyle de, detaylarıyla da büyük bedene tam hitap ediyor.

Aker elbise modelleri ve fiyatları

Hanımlar üzerimize giyeceğimiz elbiseyi nereden alırsanız alın sonuç itibariyle maksat hasıl olur. Ucuz da lasanız, işporta malı da olsa, lüks Avmden de satın almış olsanız, özel de tasarlatsanız kıyafet kıyafettir. Ancak kıyafeti zevke dönüştürmenin, şık bir görünüm arz etmenin, kendinizden söz ettirmenin bir maliyeti vardır. Her yeni sezon sizin için yeni bir maliyet demektir. Peki elbisemi Aker Giyim’den satın almanın, Aker şıklığının bana maliyeti ne olacak. Malum indirim sezonu. Fiyatlar fena sayılmaz. Yeni sezon Aker elbise fiyatları 274 TL’den başlayıp,m 399 TL’te kadar gidiyor. İndirimli fiyatlar olduğunu unutmayın.

Bu güzel kıyafetler için Teşekkürler Aker. Hanımlar, farklı bir ürün grubunda tekrar görüşmek üzere…

Aker tesettür elbise modelleri 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.