Aker 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker ilkbahar yaz koleksiyonunda ilk dikkat çeken ayrıntı modellerin sadeliği ve genellikle tek renk seçimi. Baharın aydınlığını yansıtan açık renkler kremler, bejler ve tonları tuniklerde ve elbiselerde kullanılmış. Elbiselerde özellikle net ve keskin bir kesim var. Sade şıklık sevenler Aker’i tercih edebilirler.

Aker ilkbahar yaz koleksiyonu ile renklerin zıtlığı, çizgilerin sihri

Hırka pantolon kombilerinde renklerin zıtlığının göz alıcı etkisini buluyoruz. Boyuna çizgili rahat, bol pantolonlarla kendinizi olduğundan zayıf ve uzun göstermeniz de mümkün. Elbiselerin geneline baktığımızda renklerin en açık tonlarının tercih edildiğini görüyoruz. Toz pembeler, uçuk maviler, kremler ve beyazlar, hem gömleklerde, hem ceketlerde hem de elbiselerde tercih edilmiş. Aker kreasyonu spor modellerden ziyade resmi ve ciddi bir görüntü sunmakta bizlere. Başarılı iş kadınını yansıtan etek ceket takımlar, uzun elbiseler ve yelekler daha olgun bir görüntüye kavuşturacak sizleri.

Aker yeni sezon modelleri havalı ve hareketli

Bu formların yanı sıra elbette canlı desenlerin sade pantolonlarla kombinlendiği modeller de mevcut. Geometrik desenli içinde birkaç rengi barındıran tunikler havalı ve hareketli bir görüntü oluşturuyor. Siz de Aker giyimden alacağınız bu güzel kıyafetleri yine Aker eşarplarla birleştirebilir mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Aker İlkbahar Yaz Koleksiyonu Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.