2020 İlkbaharında Tuğba Tunikler Göz Kamaştırıyor

2020 İlkbaharında Tuğba Tunikler Göz Kamaştırıyor

Hanımların içeride ve dışarıda, özellikle sıcak mevsimlerde en fazla tercih ettiği giysi çeşitlerinden biridir tunikler. Pratik kullanımı, rahatlığı, şık tasarımları, sportif havası, göz alıcı renkleri, hafifliği, estetiği, ekonomikliği ve daha bir çok özelliği bunda etkendir. Ben tunik adlı giysini, her ortam ve şartta giyilebilecek, her ortama ve şarta uyum sağlayabilecek ve sizin de o koşullarda rahat ettirecek bir özellikte olduğunu düşünüyorum. Ortamınız ister ciddi bir ortam olsun, resmi bir ortam olsun, ister rahat bir ev ortamı, köy ortamı, avm ortamı, düğün, davet ortamı olsun; tunik sizi mahçup etmez. Tuğba tunik modelleri tuniğin bu özelliği itibariyle size en uygun tasarımları sunuyor koleksiyonunda. Altına bir pantolon, ver elini dilediğin yer.;) Tuğba tunik modelleri yazısından önce Kayra Giyim ürün grubunun tanıtıldığı Kayra’dan Baharlık Yeni Sezon Tesettür Takımlar başlıklı konu paylaşılmıştı.

Tuğba giyim kombinleri

Giyinmek de bir maharet işidir. Sabırlı olmak gerekir giyinirken, özenli olmak gerekir. Kişinin sanatsal ruhu ona yardım eder, estetik zekanız ön plana çıkar. Doğanın tüm renkleriyle hemhal olmalısınız ki renk uyumunu yakalayabilesiniz. Güncel trendden de haberdar olmalısınız. İyi bir gözlemcinin işidir iyi giyinmek. Tuğba giyim’den yaptığınız alışverişinizle her şey bitmiş olmaz, yeni başlamış olur. Benim kombin denince aklıma gelen ilk şey içinde tuniğin olduğu ikili veya üçlülerdir. Tuğba tunik pantolon takım yapabilmek için de yine gözlemciliğiniz, renklerle iç içe oluşunuz, trendi takip ediyor olmanız sizin en yakın yardımcılarınız olacak. Konu görsel galerisinin tamamı tunik-pantolon kombinleri. Dolayısıyla sizin diğer bir yardımcınız olabilir görseller de.

Tuğba tunik kot rengi
Beli Kuşaklı Tunik Kot Rengi

Tuğba tunik kot rengi

Renk seçimleri de çok başarılı Tuğba’nın. Taba, oranj, haki, siyah, açık mavi, laci, bordo ve gözü ve gönlü okşayan, iç kıpırdatıcı epeyce çeşit renk. İçlerinden bu sezonun favorisi olacağını düşündüğüm bir renk seçtim. Geçmişte de bu renk trend olmuştu. Aslına bakarsanız bu renk, giyside bir klasik. Çok merak ettiğinizi hissediyorum. Hangi renk mi favorim? Kot rengi tunik modelleri benim bu sezon favorim. Tuğba tunik kataloğunda da hatırı sayılır oranda kot rengi tunik modeli var. Kot rengi tunik altına haki pantolon seçimi de bana göre tam isabet. Hardal pantolon da ikinci tercihim. Bu arada kot renginden sonraki favori tunik rengim hardal. Altına da kot pantolon ya da kot rengi pantolon.

Tuğba tunik modelleri ve fiyatları

Birbirinden şık Tuğba tunik yeni sezon ürünleri için cebinizden ne çıkacak. Size kaça malolacak bu güzel giyim. Bu yıl indirim yılı. Tuğba da bu yılın indirimlerinde size daha kolay ulaşmayı amaşlıyor. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse Tuğba tunikler 90 TL ile 140 TL arasında değişen indirimli fiyatlara geliyor.

Tuğba Venn Giyim yeni sezon tasarımlarıyla yeni sezona merhaba derken, biz de güzel modellerinden sizi mahrum etmek istemedik. İlk olarak renk renk Tuğba tunikleri sizlerle buluşturmak üzere birlikteyiz. Asimetrik etekli, plili, düğmeli, kol detaylı tasarımlara hardal, tarçın, camel, ekru, laci, haki gibi egzotik renkler eşlik ediyor. Daha yakından incelemenin en pratik yolu hemen bir Tuğba mağazasına uğramak.

Hayırlı günler hanımlar.

Tuğba tunik modelleri 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.