2017 Tesettür Giyim Önerileri

2017 Tesettür Giyim Önerileri

Tesettür kombinlerini yaparken zorlanan hanımlar önerilerimizi dikkate alabilir. Aslında markaların ortaya koyduğu tasarımlar o kadar zengin ve ilgi çekici ki bu kadar fazla kıyafet arasında kaybolduğunuzu ve kendinize en yakışan parçanın hangisi olduğu konusunda tereddüt yaşadığınızı düşünebilirsiniz.

Kombin yaparken vücut ölçülerinizi dikkate alın

Aslında kombin yaparken dikkat etmeniz gereken ilk şey elbette vücut ölçüleriniz olmalı. Daha zayıf hanımlar dar ve düz inen kıyafetler yerine salaş, kabarık ya da asimetrik kesim giysileri deneyebilirler. Bunun yanında belde robalı veya “yarasa kollu” elbiseler her vücut tipinde hanımı oldukça şık ve güzel gösteriyor. Geçen sene de çok sık kullanılan yarasa kolları yine etnik bir hava veren şallarla tamamlayabilirsiniz. Bunların yanında etek ceket takımlar klasik olsa da her zaman moda.

Hanımlar kararsız ama mahir

Hanımlar ne kadar kararsız olsalar da her zaman kendilerine yakışacak kombini yaparlar. Belki de bayan olmanın avantajı bu. 2017 sezonu tesettür koleksiyonları oldukça zengin model yelpazesiyle işinizi çok fazla zorlaştırmayacak gibi. Ama çok çeşit de insanın gözünü daldırıyor değil mi? İyi günler.

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.