2017 Sonbahar Kış Çanta Modellerinde Öne Çıkanlar

2017 Sonbahar Kış Çanta Modellerinde Öne Çıkanlar

Kıyafetler kadar onlarla birlikle kullandığımız aksesuarlar da oldukça önemlidir. Tarz bir görüntüyü oluşturmak için giydiğiniz kıyafetlerin renk ve deseni kadar taktığınız bir kolye, elinizde tuttuğunuz çanta, ayakkabı ve eşarplarınız da mükemmel bir kombin anlamına gelmektedir. Çanta modellerine karar verirken elbette kıyafet stilinizi, tarzınızı, kullandığınız renk ve desenleri göz önünde bulundurmalısınız.

Sportif baskılar, metal eklemeler…

Yeni sezon çantalarda farklı kumaşların, aksesuarların ve renklerin kullanıldığını görüyoruz. Deri çanta her zaman olduğu gibi bu sezon da revaçta. Bununla birlikte spor giyimler için özellikle kot görünümlü eskitme çantaların trend bir görsellik oluşturduğunu söyleyebiliriz. Klasik modellerin yanı sıra sonbahar kış çanta kreasyonunda öne çıkanlar metal eklemeler, sportif baskılar ve kutu görünümlü çantalar.

Sırt çanta rüzgarı esmeye devam ediyor

Tabi herşeyden önemlisi bu yılın trendi sırt çantaları. Her kıyafetle, özellikle genç bayanların tercih ettiği renk renk, deri ya da kumaştan ip askılı ya da kayış askılı sırt çantaları 2016 yılına damga vurduğu gibi 2017 yılında da fırtına gibi eseceğe benziyor.

Bu sezon da değişkenlik gösteriyor. Markasına, modeline, kullanılan malzeme kalitesine ve el işçiliğine göre 95 TL den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.