2015 Tesettür Gelinlik Trendleri

2015 Tesettür Gelinlik Trendleri

2015 tesettür giyim sezonu gelinlik modellerinde çizgiler belli olmaya başladı. Rüya gibi bir düğünde peri kızı misali dolaşmak, çevrenizdeki tüm bakışları üzerinize çekmek ve kendi düğününüzde unutulmayacak bir zaman geçirmek için bu tesettür modellerine bakıp fikir alabilirsiniz. Dilerseniz yerlere kadar uzanan dümdüz bir gelinliği daha gösterişli bir duvakla tamamlayabilir, dilerseniz belden kabarık uzun bir eteğe sahip göğüsten işlemeli bir gelinlikle düğününüzde prenses gibi dolaşabilirsiniz. Yeni tesettür gelinlik modelleri

Yeni tesettür gelinlik modelleri dikkat çekici

Dikkat çekmeyi seven bayanlar için yine baştan aşağıya parlayan taşlı modelleri de önerebiliriz. Hangi modeli tercih ederseniz edin yapmanız gereken kendi vücut tipinize uygun olanı seçmek olmalı. Daha kısa boylu bayanlar kabarık modellerden kaçınırken, düz uzun olanların, belin altından aşağıya doğru simetrik bollaşan gelinliklerin sizi daha uzun göstereceğini de unutmayın.

Yeni tesettür gelinlik modelleri fiyatları

Tesettür gelinlik fiyatları tasarım, model ve kumaş kalitesine göre çok değişkenlik gösteriyor. Ortalama bir tesettür gelinlik 1000 TL ile 3000 TL arasında fiyatlardan satılıyor.

Yeni tesettür gelinlik modelleri resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
    ayşe kılıç 2 Mart 2015 - 06:55

    tesettür gelinlikde en yeni trendleri muciber ceylan tasarımlarında bulabilirsiniz..

    ihsan 6 Ocak 2016 - 19:45

    enyenitesettur.com sitesinde ise tesettür markalarının (kayra,zühre,alvi,na,setrems,tuğba,tekbir giyim,avenna,nihan…..)yeni sezon elbise,pardesü,ferace veya tesettür abiye tarzında elbiseleri açıklamalı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.