2014 Nigah Abiye Modelleri

2014 Nigah Abiye Modelleri

Kapalı bir bayan olarak, davetlerde, düğünlerde ve her türlü resmi organizasyonlarda şık olmak ve göz alıcı bir görüntüye kavuşmak istiyorsanız Nigah giyimin tesettür abiye modellerine bakmanızı tavsiye ediyoruz. Nigah, alışılmış kalıpları kırarak geleneksel olana modern çizgiler yüklemiş, böylece harika görünümlü abiyelere imza atmış.

Bindallı tesettür abiye trendleri

Eskilerin bindallı dedikleri yöresel kıyafetleri andıran bu abiyeler gümüş ve altın simlerle çeşitli motifler işlenmek suretiyle daha şık bir görüntü elde edilmiş. Bu abiyelerin çoğunda tül detaylarını da görüyoruz. Dar formdaki bu elbiselerin kolları daha geniş, asimetrik kesimli ve genelde ince tülle hareketlendirilmiş biçimde. Renk olarak da baharın tüm cıvıltısı ve coşkusu bu abiyelerde adeta hayat bulmuş. Pembe, kırmızı, yeşil, mavi her renk tonunda altın işlemeli uzun abiyeler ile farklılık yaratabilir ve özel günlerin en şık kadını olabilirsiniz.

Nigah tesettür abiye modelleri resim galerisi:

Eşarp olarak da bu muhteşem abiyelere özgü kenarları elbiseye uygun işlenmiş tülleri, satenle kombin ederek kullanabilirsiniz. Her sezon farklı tasarımlarla karşımıza çıkan Nigah, abiye modelleri ile bu bahar da oldukça tutulacak gibi görünüyor.

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.